Bruktbolig » Leilighet » ORIHUELA COSTA &ra

Leilighet i Playa Flamenca

Pris € 595.000
Pris € 595.000
  • Pris € 595.000
  • Soverom 2
  • Baderom 2
  • M2 75m2

Leilighet i Playa Flamenca, Funksjoner og detaljer

Eiendom ID:
GS-15686
Soverom:
2
Baderom:
2
Pris:
€ 595.000
Omkostninger:
€ 80.325
Totalpris:
€ 675.325
Boligpris + omkostninger ca. 13,5%
Eiendomsstatus:
Bruktbolig
Boligtype:
Leilighet
Byggeår:
M2:
75m2

Økonomi

Denne informasjonen gitt her er underlagt feil og inngår ikke i noen kontrakt. Tilbudet kan endres eller trekkes tilbake uten varsel. Prisene inkluderer ikke andre kostnader

Kjøpe med lån

Valutaveksling

  • Pounds: 514.140 GBP
  • Russiske rubelen: 514.140 RUB
  • Sveitsiske franc: 544.782 CHF
  • Kinesiske yuan: 4.759.346 CNY
  • Dollar: 699.780 USD
  • Svenske kroner: 6.450.990 SEK
  • Den norske kronen: 6.438.793 NOK

Ansvarlig agent

Markus Lundberg
Markus Lundberg
Medgründer og eiendomsmegler Telefon: +47 905 42 256 Email: markus@spain1.com

Ta kontakt for flere detaljer om denne eiendommen: