Villa i Costa Blanca, Funksjoner og detaljer
Eiendom ID:
CBH-62337
Soverom:
4
Baderom:
3
Pris:
€ 635.000
Omkostninger:
€ 85.725
Totalpris:
€ 720.725
Boligpris + omkostninger ca. 13,5%
Eiendomsstatus:
Bruktbolig
Boligtype:
Villa
Byggeår:
M2:
214m2
Parkering:
Svømmebasseng:
Strand: 10 minutter
Butikker: 5 minutter
Flyplass: 50 minutter
Utsikt: Hage, Basseng, Åpent
Garasje - Ladepunkt for elbil
Hovedgass
Basseng fuget på nytt i 2025
Potensiell til å være 7 soverom
Privat basseng og 5 fellesbassenger
Nær kommersielle senter
Dobbeltrom: 4
WC: 1
I nærheten av barneparker
Sentralvarme, Aircondition: Ja
Vaskerom
Terrasse: Ja
Oppbevaring / Trastero
Økonomi
Denne informasjonen gitt her er underlagt feil og inngår ikke i noen kontrakt. Tilbudet kan endres eller trekkes tilbake uten varsel. Prisene inkluderer ikke andre kostnader
Valutaveksling
- Pounds: 548.704 GBP
- Russiske rubelen: 548.704 RUB
- Sveitsiske franc: 581.406 CHF
- Kinesiske yuan: 5.079.302 CNY
- Dollar: 746.824 USD
- Svenske kroner: 6.884.670 SEK
- Den norske kronen: 6.871.653 NOK