Lägenhet i Costa Blanca Sur, Egenskaper & detaljer
Fastighet ID:
CJ-61881
Sovrum:
2
Badrum:
2
Pris:
€ 255.000
Skatter:
€ 34.425
Totalt pris:
€ 289.425
Totalt pris* Fastighetspris + kostnader och skatter ca 13,5%
Fastighetsstatus:
Resale
Fastighetstyp:
Lägenhet
Byggår:
Boyta:
65m2
Garage:
Pool:
Ja
Solarium
Slå samman
Förinstallation av luftkonditionering
Ekonomi
Denna information kan innehålla fel och ingår inte i något kontrakt. Erbjudandet kan ändras eller tas bort utan förvarning. Priser inkluderar inte köpavgifter.
Valutaväxling
- Pounds: 220.346 GBP
- Rysk rubel: 220.346 RUB
- Schweizisk franc: 233.478 CHF
- Kinesisk yuan: 2.039.720 CNY
- Dollar: 299.906 USD
- Svensk krona: 2.764.710 SEK
- Norsk krona: 2.759.483 NOK